İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hüseyin kardeş'im nice mutlu sağlıklı yıllara çıkmayı nasip etsin rabbim inş sevdiklerinizle birlikte

YazarMesaj
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

Hüseyin kardeş'im nice mutlu sağlıklı yıllara çıkmayı nasip etsin rabbim inş sevdiklerinizle birlikte Empty
MesajKonu: Hüseyin kardeş'im nice mutlu sağlıklı yıllara çıkmayı nasip etsin rabbim inş sevdiklerinizle birlikte   Hüseyin kardeş'im nice mutlu sağlıklı yıllara çıkmayı nasip etsin rabbim inş sevdiklerinizle birlikte Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 9:25 am

Hüseyin kardeş'im nice mutlu sağlıklı yıllara çıkmayı nasip etsin rabbim inş sevdiklerinizle birlikte Dogumgunu1nh22bb0

♥️ Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Nice mutlu nice umutlu takva dolu yaşlara... Hüseyin kardeşim selametle kalın rabbim nice yaşlara sağlıklı huzurlu bereketli ve mutlu çıkmayı nasip etsin inş bi yaş daha yaşlandın üzüleceğimiz yerde seviniriz nedense bugünde ben yaşlandım bu yaş günleri gittikçe bana daha çok dokunmaya başladı yaşlanıyormuyum neee ??çok üzgünüm ağlamak istiyorumm..Sad

Hüseyin kardeş'im nice mutlu sağlıklı yıllara çıkmayı nasip etsin rabbim inş sevdiklerinizle birlikte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm
» En Uzun Ramazan ve Öneriler
» Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))
» Ne mutlu Sa’lebe’ye...
» Hayırlı,Nurlu,Mutlu Bayramlar Canlar