İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm

YazarMesaj
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Empty
MesajKonu: Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm   Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 9:20 pm

canım bu ara çok meşgulüm bi gün önceden kutliyim istedim doğum gününü iyiki doğdun
Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Dogumgunu10020wq9sk5
Yaşa.. Sev.. Gül..! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara..
Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara...
Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir... Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm   Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 9:38 am

Ayyyy ablammm! Hiç farketmedim bunu buraya yazdığını Smile Çok tatlısın doğum günümü kutlamakla beni nasıl mutlu ettiğini anlatmam mümkün değil:) bütün güzelliklerimiz hep birlikte olsun İnşallah birbirimizden bağımsız mutlu olamayız çünkü kimilerine göre forum bize göre aile değil mi:)Smile
Düşündüğün ve kutladığın için teşekkür ederim ablacımmmmm:)
Seni çok seviyorummm:)
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm   Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 2:51 pm

Nedemek tatlım forum üyelerinden 3 kişinin bu aya denk gelmiş doğum günleri 3 'de benimdi nice yaşlara hepbirlikte çıkmak nasip etsin yüce rabbim inş her yaşın ayrı bi güzelliği var her gelen yaş umarım geçen yaşımızı aratmaz diyecem ama gençlik gidiyo elden onu ararız galüba sanursam Very Happy sağlık olsun inş bende seni seviyorum tatlım kendine iyi bak grşmk üzere Allah'a emanet ol:)Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Gllerwl31
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm   Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 4:28 pm

Amin ablacım İnşallah hep birlikte:)

Gelinciğim sevdiklerinle nice mutlu yıllara cnm
1 sayfadaki 1 sayfası