İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))

3 posters
YazarMesaj
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Empty
MesajKonu: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 3:24 pm

Evet arkadaşLar şuandan itibaren güzeL bir forum oyunu yarışması başLatıLmıştır. Oyunnu anLaşıLmadık yönü yoktur sanırım. Aşağıdaki " EN ....... Üye: " yazan yerLerE size uygun seçtiğiniz üyenin nickini yazıcaksınız. Hadi göreLim ..

En Karizma üye:

En Paylaşımcı Üye:

En Sevimli Üye:

En Ukala Üye:

En Sinirli Üye:

En Yardımsever Üye:

En Sessiz Üye:

En Komik Üye:

En Sohbetçi Üye:

En Gaddar Üye:

En Azimli Üye:

En Asi Üye:

En Sömürücü Üye:

En Tasarımcı Üye:

En Çalışkan Üye:

En Hızlı Üye:

En Ciddi Üye:

En Fanatik Üye:

En Romantik Üye:

En Geveze Üye:

En Merak Edilen Üye:

En Alıngan Üye:

En Gizemli Üye:

En Sabırlı Üye:

En Kafadar Üye:

En Hacker Üye:

En Çok Rastladığınız Üye:

En Çok Tanışmak İstediğiniz Üye:

Konularını En Çok Beğendiğiniz Üye:

En İyi Site Yöneticisi :

En İyi Moderatör:

En Çok Beğendiğiniz Bölüm:

En Beğenmediniz Bölüm:

En Güzel İmza:

En Güzel Avatar:

En Güzel Nickli Üye:

En Çok Açılmasını İstediğiniz Bölüm:

Forumun Olmazsa Olmazı:

HADİ KOLAY GELSİN:))))

En son Zeynep-Aylin 58 tarafından Salı Mayıs 26, 2009 10:43 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 3:28 pm

en iyi site yöneticisi benim galüba sanursam hahahaha Very Happy
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 3:29 pm

konularını en çok beğendiğiniz üyede benim galüba sanursam Very Happy
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 3:31 pm

neyse bi çoğu benim diyecem şimdi ukalalığa girecek en iyisi susiyim ben Very Happy Very Happy Very Happy
yasmin_58
Prenses
Prenses
yasmin_58

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 9:46 am

Formda en çok beğendiğim bölüm radyo islam ilahiler çok güzel çok süper içeriği güzel bi radyo tekrar yayına girmesine sevindim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 7:48 pm

Uyuz olanlar haricindekilerin hepsi sensin ablammm:)
islaminesilerkam
Yönetici
Yönetici
islaminesilerkam

MesajKonu: En yakışıklı üye kim acaba   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 8:25 pm

Laughing
https://islaminesilerkam.yetkin-forum.com
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 9:50 pm

Hatice ablammm sen duyma:) en yakışıklı en karizmatik üyemiz de sitemizin kurucusu gözümüzün nuru adminlerin en şirini erkam abim:)Smile
islaminesilerkam
Yönetici
Yönetici
islaminesilerkam

MesajKonu: Aman kardeşim beni dövüştürecen mi   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 8:16 pm

gelincik kardeşim beni dövüştürecen mi hatice ile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 10:57 pm

Smile olmaz bir şey biraz kıskansın:)
Misafir
Misafir

MesajKonu: kıskanmak mı   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 6:41 pm

En karizmetik kim biliyom zaten benim karizmetik anlayışım takvadır şükürier olsun ondanda razıyım.kıskanmak konusuna gelince kardeşim ben güzel kuran okuyanın dışında kimseyi kıskanmam ama oda kendine dikkat etsin yoksa kötü yaparım. Very Happy
islaminesilerkam
Yönetici
Yönetici
islaminesilerkam

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeCuma Haz. 19, 2009 7:01 pm

çok korktum Very Happy
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 12:45 pm

valla bencede korksan iyi edersin erkam kardeşim istersen korkma sen bilin gariii he cnm dersen durum böyle Very Happy e yok cnm dersen durum aynenböyle Twisted Evil seçim senin garii

En son Zeynep-Aylin 58 tarafından Ptsi Haz. 22, 2009 2:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 1:28 pm

bu arada hayırlı uğurlu olsun hatice kardeşim erkam kardeşimle hayırlı bi yola baş koymuşsunuz rabbim daim eylesin mutlu huzurlu yıllar geçirmeyi nasip etsin aramıza hoş geldin helal sana valla işte böle korkutacan bak bu konularda deneyimliyim kafana takılan bişey olursa hiç çekinme yardımcı oluruz kardeşşşşşşşş Very Happy ablanız olaraktan arkanızdayım tam destekk erkam kardeşim duymasınnnnnnnnn laf aramızda ciddiye falan alır sonra erkam kardeşimle papaz olmayalım nemelazım SmileLaughing
islaminesilerkam
Yönetici
Yönetici
islaminesilerkam

MesajKonu: ben duymadımmmmmmm   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimePtsi Haz. 22, 2009 8:14 pm

selamun aleyküm güzel kardeşim temenniz için saolun..ama bende duydum...herşey için saolun kardeşim...selam ve dua ile kal
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 12:01 pm

ve aleykümselam kardeşim şaka bi yana temennim yürekten gelen bi temenniydi rabbim her daim huzuru mutluluğu sağlığı takvayı eksik etmesin kuracağınız yuvanızdan,yaşantınızdan inş hayrını göreceğiniz iman ehli ana baba sözü dinleyen evlatlar nasip etsin elimi öptürmeye getiresiz haaaa Laughing
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: gelinciğimmmmmm bidenemmm   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 3:34 pm

En yardım sever , En sevimli formun olmazsa olmazı seni seçtim de çabuk gel her neredeysen sensiz form gelincileri solmuş bi bahçe gibi oluyoo dönüşün muhteşem olsun bak karışmam Laughing
islaminesilerkam
Yönetici
Yönetici
islaminesilerkam

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeSalı Haz. 23, 2009 5:33 pm

slm tamam zeynep abla nasipse elin öptürmeye yollayacam...ALLAHrazı olsun inş. cümleten salih evlatlarımız olur.
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeCuma Haz. 26, 2009 1:39 pm

Amin inş güzel kardeşim

Hayirli evlad insanin ecrini arttirir...

Hayirli evladin, insanin ecrini artiracagini ve bereketlendirecegini su ayet-i kerime ne güzel ifade etmektedir: << Inanan, soylari da inancta kendilerine tabi olan kimselere soylarini da katariz. Onlarin islediklerinden hic birsey eksiltmeyiz. Herkes inancina baglidir.>> (et-Tur, 52/21)

Allah Teala, kendisinden göz aydinligi olacak es ve cocuklar istememiz konusunda bize söyle bir dua talim ediyor ve buyuruyor ki: << Bize, eslerimizden ve cocuklarimizdan gözümüzün aydinligi olacak insanlar ihsan et. Bizi takva ehline önder yap. >> (el-Furkan, 25/74)

Bu dünyada mutluluk takva ehlinden olabilmektir; seref ise takva ehline önder olabilecek bir kalbi kivama ermektedir.Slm ve dua ile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))   Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:))) Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:30 am

Hatice ablam kıskan sen erkam abimi boşver o ne yere bakan yürek yakandır bilmezsin sen:P

Forumun**en** leri?????? Biraz Renk Katalım (((Hadi Kolay Gelsin:)))
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cennete girmenin en kolay yolu nedir biliyormusunuz?
» Hadi hırsızlık öğrenelim!
» Hadi Hazır mısınız??
» Ben gidiyorum...ta ki benden daha hayırlısı gelsin...