İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir Gönül Duası........

2 posters
YazarMesaj
duygu er
Yeni Üye
Yeni Üye
duygu er

Bir Gönül Duası........ Empty
MesajKonu: Bir Gönül Duası........   Bir Gönül Duası........ Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 9:08 pm

Smile
Allah ım! Büyük hakkın için, kerim zatının nuru hürmetine, Arş-ı azîmin hakkı
için, Kürsi'nin taşıdığı şeyler hürmetine, Levh-i Mahfuz'unun sırrı hakkı için, İlm-i Gayb'da kendine seçtiğin isimlerinin hürmeti için; suların coştuğu, güneş, ay ve dünyanın döndüğü Aşk isminin hürmetine, Kur'an-ı Azîm'de bildirdiğin Esma-ül Hüsna'nın hürmeti hakkı için, yarattıklarından hiçbir kimseye öğretmediğin, katında çok gizli olan isimlerinin hürmetine isterim.
Allah ım! Âdem Safiyullah, İbrahim Halilullah ve Eyyüb Aleyhisselam'ın Sana dua ettiği isimlerin hakkı için, Musa Aleyhisselam, İsa Aleyhisselam, Nuh Aleyhisselam ve Davud Aleyhisselam'ın dualarının ve içindeki isimlerinin hürmetine, en temiz seçtiğin, en doğru kıldığın bütün peygamberlerinin sana ettikleri dualarda kullandıkları mübarek isimlerin hürmetine, isterim.
Allah ım! Senden zeytin yaprağı üzerinde yazılı olan mektuplardaki İsm-i Âzâmın hürmetine isterim!
Allah ım! Onunla sana dua olunduğu zaman mutlaka kabul ettiğin, azametliden de azametli İsmin hakkı için isterim.
Allah ım! Senden gizli-saklı, mübarek, tayyib, tâhir, mutahhar ve mukaddes İsmin hürmetine isterim.
Yarabbi! Habibin sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Sallu Aleyhi Vesellem üzerimize olmasını, onun hakkı için isterim ve, Senden ister ve Sana dua ederim ki:
Bizleri Senin ve Habibin'in sevdiklerinden eyle.
Bizleri yakîn kıl, arif eyle.
Allah ım! İmanımızı arttır, güzelliğimizi ve ilmimizi arttır. Sana ezelde verdiğimiz ahd ü vaadimiz üzere bizleri sabit kıl. Ne aldananlardan, ne de aldatanlardan eyleme. Son nefesimizde, canlarımızı müslüman olduğumuz halde al ve bizleri salih olan atalarımıza ilhak et.
Şuur-u Muhammediyye'yi, Şefaat-ı Muhammediyye'yi ve Füyuzat-ı Muhammediyye'yi üzerimizden eksik etme ım !
Ya İlâhelÂlemin, Bütün isimlerinle Seni anıyor ve "Birbirinizin birbirinize
sevgisi, işte O'nun nûrudur." Diyenin muhabbetiyle Sana iltica
ediyoruz.Ay ile dünyayı, yerle göğü, ruhla bedeni birarada tutan Sensin,
bizi de sevdiklerimizle birarada tut...Sen Vedûd'sun, gerçeğin ve sevginin
kaynağısın, bizi sevdiklerinden biri oluncaya kadar yaşat ve öyle bir halde
canımızı al, ki ölümün adı Aşk olsun, ölümün tadı kavuşma olsun...
Tevhidin içimizden, İsimlerin dilimizden eksik olmasın...Sen ancak Kendi
bildiğin ve söylediğin gibi Yücesin, herşeyden ötesin, herşeyin sahibisin,
bizim Seni övmeye gücümüz yetmese de dualarımızla Sana sığındık, kapından hiç
çevirmezsin YâRabbî...
Ey ağlayanların sevgilisi
Ey tevekkül edenlerin,kendisine güvenenlerin dayanağı
Ey dalalete düşenlere,yoldan sapanlara yol gösteren,hidayet eden,
Ey iman edenlerin sahibi,mevlası,yardımcısı
Ey kendisini zikredenlere ünsiyet ve huzur veren
Ey gücü en üstün olan,sonsuz kutret sahibi
Ey görmesi en üstün olan,hiçbir şey gözünden kaçmayan
Ey bütün alimlerden en iyi bilen,sonsuz ilim sahibi olan
Ey imdat bekleyenlerin,mazlum olanların sığınağı
Ey yardımı bütün yardımlardan nihayet derecede üstün olan
SEN ,ACZ VE NOKSAN SIFATLARDAN MÜNEHZEHSİN,EMAN VER BİZE EMAN İSTİYORUZ.
BİZLERİ CEHENNEM ATEŞİNDEN KURTAR. (Amin)
Elhamdülillâhî Rabb-ül Âlemîn.
Essalâtü vesselâmü alâ Resûlinâ Muhammedin
ve alâ âlihî ve sahbihî ecmâin...
duygu er
Yeni Üye
Yeni Üye
duygu er

MesajKonu: aleyküm selam   Bir Gönül Duası........ Icon_minitimeCuma Ekim 02, 2009 9:11 pm

önçelikle selamın aleyküm sizlerle zamanla yazdığım ve paylaşmış olduğum yazılarla tanışırım ... Smile
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Bir Gönül Duası........   Bir Gönül Duası........ Icon_minitimeC.tesi Ekim 03, 2009 10:22 pm

a.s duygu kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin sefalar getirdin hepimiz için faydalı olmasını diliyorum rabbimden güzel paylaşımlarınız var ve bu paylaşımları forumumuzun uygun katagorilerinde görmek isteriz örneğin dualarımızı paylaştığımız bi katagorimiz mevcut şiir katagorimiz var bütün katagörilerimizde paylaşımlarınızı görmek dileğiyle tekrar aramıza hoşgeldiniz diyorum slm ve dua ile
duygu er
Yeni Üye
Yeni Üye
duygu er

MesajKonu: Geri: Bir Gönül Duası........   Bir Gönül Duası........ Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 1:37 pm

hoşbuldum allah razı olsun inşallah iyiyi bir paylaşımda bulurum sizlerle biraz geç oldu sizlere katılmak geç olsun güç olmasın diyorum ....saygı ve sevgilerim ...allaha emanet olun ...
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Bir Gönül Duası........   Bir Gönül Duası........ Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 7:41 am

evt haklısın duygu er kardeşim geç olsun güç olmasın inş herzaman bekleriz edeple gelen hürmetle gider zahmetlerinizin rabbimin katında rahmet olması dileğiyle slm ve dua ile sevgiyle kalın Allah'a emanet olun
duygu er
Yeni Üye
Yeni Üye
duygu er

MesajKonu: Geri: Bir Gönül Duası........   Bir Gönül Duası........ Icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 9:51 am

a.s inşallah öyle olması dileğile saygı ve sevgilerimle ...sizde allaha emenet olun ...

Bir Gönül Duası........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir hayır duadan, bin hoşnut gönül, Bir razı olandan, bin razı gönül...
» Olmaz gönül olmaz öyle! Sabır gönül sabır!
» Ey Gönül !
» Aşk Duası
» Hz. Ali'nin Duası