İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane

2 posters
YazarMesaj
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane Empty
MesajKonu: Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane   Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 2:36 pm

En son isl@minesil @ylin tarafından Salı Mayıs 04, 2010 5:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
yasmin_58
Prenses
Prenses
yasmin_58

MesajKonu: Geri: Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane   Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 8:33 am

Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane 33324151
------------------------------------------------
çok güzel yengem arada tahanın o güzel sesiyle ilahi seslendirmesi çok güzeldi bütünlemiş tamamlamış ortaya güzel bi yorum çıkmış seslendirenlerin diline yüreğine seninde emeğine sağlık
------------------------------------------------
Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane 33324151
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane   Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane Icon_minitimeSalı Mayıs 26, 2009 11:53 am

sağol tatlım Taha'nın sesi ve yorumunu çok beğeniyorum Reha Yepremle bi bütünlük sağladıklarını düşünüyorum burada süper ikili konser vermişti hatırlarsan umarım yine gelirler rabbim nasip kısmet ederse inş slm ve dua ile

Senin Aşkından Yana Yana Döne Döne Oldum Pervane
1 sayfadaki 1 sayfası