İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

!! Cenneti Arzu Eden Kimselerin Okuyacagı Dua !!!

YazarMesaj
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

!! Cenneti Arzu Eden Kimselerin Okuyacagı Dua  !!! Empty
MesajKonu: !! Cenneti Arzu Eden Kimselerin Okuyacagı Dua !!!   !! Cenneti Arzu Eden Kimselerin Okuyacagı Dua  !!! Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 8:22 pm

Bismillahirrahmânirrahîm. Şehidallâhu ennehû lâ ilâhe illâ hüve ve'l melâiketü ve ul'ul ilmi gâimen bil gist. Lâ ilâhe illâ hüvel azîzul hakîm. İnneddîne innallâhil İslâm.
Fazileti
Medarik'te derki: Her kim yatarken bu ayeti okursa Allah ondan kıyamete kadar onun için mağfiret dileyecek olan bin melek yaratır.Bu ayeti okuduktan sonra da: "Allah'ın şahitlik yaptığına şahitlik ederim. Bu şehadet benim için bir emanettir" derse,
Allah Teala, kıyamet günü şöyle buyurur:

"Katımda kuluma verilen sözüm vardır.Haydi onu cennete sokun..!Cenneti Arzu Eden Kimselerin Okuyacagı Dua

!! Cenneti Arzu Eden Kimselerin Okuyacagı Dua !!!
1 sayfadaki 1 sayfası