İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rasullah (s.a.v) den;

YazarMesaj
fatımazeyneb
Admine
Admine
fatımazeyneb

Rasullah (s.a.v) den; Empty
MesajKonu: Rasullah (s.a.v) den;   Rasullah (s.a.v) den; Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 10:29 pm

Rasullah (s.a.v) den;

Ben haklı bile olsa minakaşayı(tartışmayı) terkeden kimseye cennettin kenarında bir köşkü garanti ediyorum.Şaka bile olsa yalanı terkedene de cennetin ortasında bir köşküahlakı güzel olana da cennetin en üstünde bir köşkü garanti ediyorum...

Cennetlik kişi o kimsedir ki Allah; kulağını hakkında halkın hayırlı övgüleriyle doldurmuştur;kendisi de hayırla yadedildiğini işitir.Cehennemlik olan da kendi kulakları halkın hakkındaki kötü anmalarıyla dolan ve bunu bizzat işiten kimsedir...

Cehenneme girmesi haram olan kimseyi bildiriyorum.Dikkat ediniz! Bu kimse insanlara kolaylık ve yumuşaklık gösterendir

Rasullah (s.a.v) den;
1 sayfadaki 1 sayfası