İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü

3 posters
YazarMesaj
s!y@h...
Yeni Üye
Yeni Üye

esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Empty
MesajKonu: esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü   esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Icon_minitimePaz Ekim 18, 2009 9:46 pm

Bismillahirahmanirahim
Rabbi işrahli sadri,Va yessirli emri,Va uhlul ukdeten min liseni,Yefkahu kavli

Merhaba ben salih, Çok sevdiğim ablamın aracılığıyla burada olmaktan çok mutluyum... Saygı duyduğum ve sevdiğim kişileri burada görmek güzel...İnş... vakit buldukça paylaşımlarımız olucak üyeliğimiz hayırlı olur inş...Rabbim birbirimizden en guzel şekilde istifade etmeyı nasıb-ı muesser eylesın..Fi emanillah.

s!y@h...
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü   esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Icon_minitimePtsi Ekim 19, 2009 8:36 am

esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Hogc

Ve aleyna aleykümselam salih kardeşim

Forumumuza Üye oldugunuz icin Tesekkür ederiz.Sizleri aramızda görmekten mutlu olduk
Allah yoluna gönül vermiş kardeşlerimizi aramızda görmekten mutluluk duyarız

Umariz ki bizimle beraber Kaliteli ve Seviyeli bir cok Konuya imza atarsiniz ve bizimle geçirdiğiniz zamandan pismanlik duymazsiniz. Site yönetimi olarak Sizi Saygiyla Selamliyoruz.

Forumumuzda İyi Vakit Geçirmeniz Dileği İle;

İslaminesilerkam Yönetimi:islaminesil aylin
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü   esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Icon_minitimeSalı Ekim 20, 2009 5:05 pm

ve aleyna aleykümselam salih kardeşim davetime icabet ettiğin için allah cc razı olsun inşallah hoşgeldin sefalar getirdin forumumuza.
ibrahimin baltası
Yeni Üye
Yeni Üye
ibrahimin baltası

MesajKonu: Geri: esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü   esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 8:13 am

essalamu aleyküm allahın selamı rahmeti bereketi üzerinize olsun rabbim bu siteye emeyi gecenlerden razı olsun efendim çok gelişmiş ve güzel olmus eyvallah
http://www.ibrahiminci.tr.gg
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü   esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 10:56 pm

vealeykümselam verahmetullahi veberekatühu hoşgeldin ibrahim abi sefalar getirdin bi emek verdik devam ettirmeye çalışıyoruz katkılarınızdan ve paylaşımlardanızdan dolayı teşekkürederim her nekadar eş dost bizi yalnız bıraksada yanımızda olanlardan Allah razı olsun selametle sağlıcakla kalınız çok memnun olduk gelişinizden devamını bekleriz inşallah Rahman razı olsun abim AEO

esselamün aleyküm ve rahmatullahi ve berakatühü
1 sayfadaki 1 sayfası