İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Empty
MesajKonu: Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏   Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Icon_minitimeSalı Nis. 07, 2009 9:15 pm

'Biz Allah'ı (cc) Cuma günleri mescide sığdırmaya çalışıyoruz.

Belki cuma gecesine, çok nadiren kalkılabilirse, yatağın sıcaklığından feragat edilebilirse de Sabah namazlarına....

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ 16544242

Ama hastalıklarımız, zayıflıklarımızda, doğal afetlerde, kısaca zorda ve çaresiz kaldığımızda hemen etrafımızda olsun istiyoruz....

ve, hiç şüphesiz, en çok da ölümün hatırlandığı cenazelerde.

Maalesef, biz Allah'tan (cc) bunları beklerken, Allah (cc) için işte, oyunda, hayatımızın neredeyse tamamında yerimiz ve zamanımız yok...

Çünkü...

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Namaz1ek3

Diğer zamanlar işlerimizi kendimiz halledebiliriz düşüncesi hayatımıza girmiş.

Ya da açıkça söylersek o zamanlar Allah'a (cc) ihtiyacımız yok.

Allah'ın (cc) emir ve yasaklarına itaattir. Karşılıksız alabileceğimiz en iyi hediye namazımızdır,

Hem masrafsız ve ödüller de muhteşemdir.

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Makale7558645

Allah beni affetsin, ....

O'nun hayatımda ilk sırada olmaması gerektiğini kabul ettiğim yer ve zamanların varlığından dolayı.

Her zaman O'nun bizim için yaptıklarını daima hatırlayacak zamanlarımız olmalı.

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ 1210524655namaz

Bu mesajı idrak ettiyseniz paylaşın!!

Evet, ALLAH'ı (cc) çok seviyorum.

O benim var olma ve kurtulma kaynağım.

Beni her gün ayakta tutuyor.

O'ndan başka sığınılacak kapı olmadığını bilmek..

Onsuz hiçbirşeyim….

Diyebiliyormusunuz?

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Namaz

Bunun için işte size çok basit bir test.

Eğer Allah' ı seviyorsanız ve O'nun sizin için gerçekleştirdiği muhteşem şeylerden utanmıyorsanız....

bunu arkadaşlarınıza iletin.

Bunun için zamanınız varmı?

Kolay zora karşı..

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Namaz2md6gy0
-Gerçekleri söylemek neden bu kadar zor.

Aynı zamanda yalanları söylemek de bu kadar kolay?

-Neden namazda uykuluyuz da bitince aniden uyanıveririz?

-Böyle mesajları paylaşmak varken silmek neden kolayımıza gelir?

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Namaz6fp2

Ne gariptir, ALLAH'a (cc) inandığını söyleyip de şeytanın peşinden gitmek .

Ne gariptir, fıkraları çılgınca paylaşırız, mesajlar

havalarda uçuşur da iş İslamiyetle ilgili bir mesajın iletilmesine geldiğinde iki defa düşünürüz.

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ 37295352

Bu mesajı eğer birilerine gönderirseniz, adres listenizdeki herkese gönderebilecek misiniz? Yoksa ne tepki vereceğini bilmediğinizden ya da emin olmadığınızdan göndermeyecek misiniz?

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Namaz11ch0

Allah'ın bizim için ne düşündüğünden çok insanların bizim için ne düşündüğüne önem vermemiz

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏ Tubaa5ueqs4

sizin adalet terazinizle ne kadar adil görünüyor?

Herşeyden önemlisi ne kadar daha yaşayacağınızı sanıyorsunuz!!!!

Ben günahkâr kulunum, ne ilmim var,ne amelim.Senden başka yardımcım yok. İlâhî Sana lâyık âmâlim yok Sana varmağa yüzüm yok Meded senden yâ ilâhî!... selam ve dua ile...‏
1 sayfadaki 1 sayfası