İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ÇAĞRI YA kulak verin

2 posters
YazarMesaj
dreamliner47
Süper Mod
Süper Mod
dreamliner47

ÇAĞRI YA kulak verin Empty
MesajKonu: ÇAĞRI YA kulak verin   ÇAĞRI YA kulak verin Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 10:11 pm

ÇAĞRI
BİZ HAKKIN VE ADALETİN YANINDAYIZ.

We are near the truth and justice.

BİZ ZULÜM KİMDEN GELİRSE GELSİN ZALİMİN VE ZULMÜN KARŞISINDAYIZ.

We are against of oppression and cruel people who behave cruelty.

BİZ ZALİMİN VE MAZLUMUN DİNİNE, IRKINA, SINIFINA, MİLLİYETİNE VE CİNSİYETİNE ÖNEM VERMEYİZ.

We do not mind the cruel’s and aggrieved people’s religion, race, class, nationality and sex.

BİZ MAZLUM HER KİM İSE, ZALİME VE ZULMÜNE KARŞI MAZLUMUN YANINDAYIZ.

We are near the aggrieved people whoever it is, to oppose the cruel and oppression.

BİZ ZALİMDE OLSA, İNSANA DÜŞMAN DEĞİLİZ ANCAK İNSANDAKİ ZALİMLİĞE
VE KÖTÜLÜK DUYGUSUNA DÜŞMANIZ.

We are not enemy to human who is cruel too, but we are enemy to sense of cruelty and badness inside human.

BİZ İNSANI ZALİM VE MAZLUM YAPAN SEBEBLERE, SİSTEMLERE, İMKÂNLARA VE İMKÂNSIZLIKLARA SAVAŞ AÇTIK.

We have started the war for causes, systems, posibilities and imposibilities which make cruel and aggrieved human.

BİZ HAKSIZ YERE BİR İNSANIN ÖLDÜRÜLMESİNİ BÜTÜN İNSANLIĞIN ÖLDÜRÜLMESİ OLARAK GÖRÜYORUZ.

if someone is killed due to inequity, we think all humanity is killed.

BİZ ZALİMLERİN KORKAK OLDUKLARINI BİLİYORUZ.

We know all cruel people are cowardly.

İNANIYORUZ Kİ, ZALİMİN ZULMÜ SONUNDA MUHAKKAK KENDİNE ULAŞIR.

We believe that certainly oppression of cruel people reach to himself at the end.

VE BİZ ASLA HAK’TAN VE HAKİKATTEN AYRILMAYACAĞIZ.

We do not ever leave GOD and REALITY.

BİZ TÜM BUNLARA “ÇAĞRI’’ YIZ.

We are INVITATION for all of them.

BİZ IRAK’IZ ,BİZ FİLİSTİN’İZ……

We are IRAQ, we are PALESTINE…

BİZ İNSANIZ.

We are HUMAN
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: ÇAĞRI YA kulak verin   ÇAĞRI YA kulak verin Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 5:53 pm

BİZ TÜM BUNLARA “ÇAĞRI’’ YIZ.KARDEŞİM A.R.O
GÜZEL Bİ PAYLAŞIMDI SLM VE DUA İLE
dreamliner47
Süper Mod
Süper Mod
dreamliner47

MesajKonu: Geri: ÇAĞRI YA kulak verin   ÇAĞRI YA kulak verin Icon_minitimePerş. Tem. 16, 2009 7:11 pm

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM TÜM İNSANLIĞI HAKKA MAZLUMUN YANIN DA OLMASINI ALAEMLERİN RABBİ OLAN ALLAH TAN DUA VE NİYAZ EDERİZ
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: ÇAĞRI YA kulak verin   ÇAĞRI YA kulak verin Icon_minitimeCuma Tem. 17, 2009 10:45 pm

ecmain güzel kardeşim insanları anlamak okadar zorki malesef mazlumun güçsüzün öksüzün yetimin yanında olmuyo kimse düşene bi tekmede ben atıyım diyo güçlünün zenginin yanında olmayı tercih ediyo bu nasıl bi dünya nasıl insanlık anlamıyorum çoğu zaman yüce yaradanım güzel Allah'ım ben inanıyorumki güçsüzün öksüzün mazlumun yanında inanıyorumki sevdiği değer verdiği asıl kulları sıkıntı zorluk çeken kulları geçen bi kardeşimin yolladığı mailden bi alıntı yapıyım ey Allah'ın resulü ben seni seviyorum der ve oda ozaman fakirliğe hazır ol der.Muhakkakki ben Allah'ıda seviyorum der o halde bela için de hazır ol der bi yerdede okuduğum bi sözden çok etkilenmiştim eğer başına hiç bela gelmedi ve hiç üzüntün yoksa bu durumdan endişe et haline üzül diye bi sözdü gerçekten endişe etmemiz gerekli rabbimin sevdiği kulları arasında değilmiyim diye düşünmeli scratch insanları davet ediceğimiz okadar çok çağrıya ihtiyacımız varki kardeşim bi yerden başlamak lazım bi adım atmak lazım eminim takipçisi çok olacaktır biz her daim zayıfın mazlumun yanında olduk onlar için üzüldük dua ettik malesef elimizden fazlası gelmiyo kötüleride ezenleride zulüm edenleride kardeşi kardeşe kırdıranlarıda Allah'a havale ettik Rabbim yar ve yardımcıları olsun inş cümlemizinde beraberinde slm ve dua ile
dreamliner47
Süper Mod
Süper Mod
dreamliner47

MesajKonu: Geri: ÇAĞRI YA kulak verin   ÇAĞRI YA kulak verin Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 7:31 am

E vet ablam gerçekten herkes birilerinin ilk adımını atmasını bekliyor toplum cesaretsizleştirilmiş ve herzaman birilerinin onları yönetmesini yönlendirmesini bekliyor ya gerçekten cesaret gösterip haytını dahi tehlikeye atıp hakkka doğru koşacan yada korkakça bir köşede oturup ölümün sana ulaşmasını bekliyecen ALLAH a yemin olsun ki hiçbir zaman cesaretsiz ce bir köşede oturup onursuz ve kardeslarimin mazlumların acı çekmesini beklemeyecem insallah gün olacak hakkka doğru emin adımlarla kendimi iyi yetiştrinp yolumuza devam edeceğiz evet biz hem kardesiz hemde bir aileyiz selametle ablam ALLAH a eo

ÇAĞRI YA kulak verin
1 sayfadaki 1 sayfası