İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar

YazarMesaj
yasmin_58
Prenses
Prenses
yasmin_58

Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar Empty
MesajKonu: Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar   Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 9:27 am

Arkadaşlar, Üçaylar hepimize hayırlı ve mübarek olsun... Bu mübarek günlerde okunacak duaları sizlerle paylaşmak istedim, buyrun;

RECEB-İ ŞERİF DUALARI
( Bu duanın, sayı tahdid olmamakla beraber, Receb-i şerif boyunca günde 100 def'a okunmasında fazilet vardır. )

10 GÜN Sübhana'llahi'l- hayyil- kayyum
10 GÜN Sübhana'llahi'l- ehadi's-samed
10 GÜN Sübhana'llahi'l- gafuri'r- rahim

ŞABAN I ŞERİF DUALARI

Allahümme barik lena fi şa'ban ve belliğna ramazan vahtim lena bi'l-iman ve yessir lena bi'l-kur'an.
( Bu duanın, sayı tahdid olmamakla beraber, Şa'ban-ı şerif boyunca günde 100 def'a okunmasında fazilet vardır. )

10 GÜN Ya latifu celle şanühü
10 GÜN Ya rezzaku celle şanühü
10 GÜN Ya azizü celle şanühü

RAMAZAN-I ŞERİF DUALARI

1İkaz: Bu dualar günde en az yüz (100) defa okunmalıdır.
2.İkaz: Ramazan-ı şerifin herhangi bir gecesi Fetih Suresi okunursa, o sene içindeki kötülük, bela ve musibetlerden bi-izni'llahi te'ala muhafaza olunur.
3.İkaz: Ramazan-ı şerifin yirmi üçüncü (23.) gecesi Sure-i Ankebut ve Sure-i Rum okunur.
4.İkaz: Ramazan-ı şerifin herhangi bir gününde 363 (üç yüz altmış üç) İhlas-ı şerif okunur.
Misafir
Misafir

Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar Empty
MesajKonu: Geri: Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar   Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 10:47 am

Allah razı olsun ablacım ellerine sağlık...

Mübarek Üç Aylarda Okunacak Dualar
1 sayfadaki 1 sayfası