İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????

2 posters
YazarMesaj
yasmin_58
Prenses
Prenses
yasmin_58

Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Empty
MesajKonu: Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????   Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:32 am

Ben başlıyim bu oyuna isterseniz devamını getirirsiniz kardeşlerim ,abilerim, ablalarım Very Happy

Hayat bana dostuma bile güvenmem gerektiğini öğretti size ne öğretti???
yasmin_58
Prenses
Prenses
yasmin_58

MesajKonu: Geri: Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????   Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 9:15 am

Hayat bana en sevdiğin kişilerin seni en üzen kişiler olduğunu öğretti.
Hayat bana hata yapmayı ve her hatanın bir tecrübe olduğunu öğretti.
Hayatta kaldığımız sürece hayattan öğreneceğimiz daha çok şey olacak sanırım.... Laughing
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????   Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 6:21 pm

Hayat mı hayat okadar çok şey öğretti ki bana saymakla bitmez heralde biyerden başlayalım
Hayat;bana fazla alttan almamayı öğretti yoksa hep aptal yerine konulan oluyorsun.
Hayat;bana her acının birgün külleneceğini ve sabrı öğretti her halukarda hayat devam ediyor.
Hayat;bana herkese hakettiği kadar değer vermeyi öğretti.
Hayat;bana bide öğrendiklerimle yetinmemem gerektiğini öğretti Very Happy
Daha çok şey öğretti ama ilerleyen günlerde devam ederiz hepsini bugün bitirmeyelim öyle değil mi?? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????   Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:37 am

Hayat bana gülmeyi ve sevmeyi öğretti:)
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????   Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 11:36 am

Aman ne güzel gülen yüzün hiç solmasın tatlım benim gülmek sana yakışıyo hayatın boyunca hep sever sevilirsin inş
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????   Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ???? Icon_minitimeC.tesi Tem. 11, 2009 9:43 pm

Amin ablacım kimse sevmese sen seversin beni:)

Forum Oyunları....Hayat Bana.....Ne Öğretti ????
1 sayfadaki 1 sayfası