İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlim Dünyamıza Hoşgeldiniz.. ßiร๓illคђiггคђ๓คภiггคђi๓ ..νυѕℓαтıм özℓємiм∂iя..

KaRdEsLiGiN DaIm oLdUgU, sEvGiLeRiN BiRlEsTiĞi, DoStLuKlArIn bItMeDiGi AiLe fOrUmUmUzDa iYi vAkIt gEçIrMeNiZ UmUdUyLa eFeNdIm eDePlE GeLeN HüRmEtLe gIdEr.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....

YazarMesaj
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Empty
MesajKonu: bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....    bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 1:41 pm

bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Iftar
--------------------------------------------------------------------------------

selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu

sevgili dostlar böylesi özel ve güzel gecede hep birlikte olmaya ne dersiniz?

hayır demeyeceğinizi biliyorum o zaman buyrun bakalım bu akşam da iftarı birlikte bende yapalım hepinizi bekliyorum itiraz kabul etmiyorum .
tüm İSLAMİNESİL dostları davetlidir şimdiden isteklerinizi söylerseniz sevinirim.
çok işim var çokkkkkk Very Happy Very Happy
hadi bakalım sıraya girin istekleri alayım yoksa misafir umduğunu değil bulduğunu yemek zorunda kalır sözü gerçek olucak Very Happy Very Happy
bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Iftar_sofras%C4%B1
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....    bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:54 am

amanda aman aylinnnn bu neeee yani böyle birden soruncada ne istiyorsunuz diye kal geldi Very Happy mesela içli köfte desem dayak yermiyim diye düşünüyorum Very Happy hatta sivasta istanbuldan erkense iftar davetin çok makbule geçer Very Happy bir ay dediğin nedirki dimeee enişteme selamm
vuslatım özlemimdir
Yönetici
Yönetici
vuslatım özlemimdir

MesajKonu: Geri: bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....    bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 6:15 pm

aşkolsun cnm istediğin içli köfte olsun kralını yaparım ben sana sen iste yeterki bak çeşit çeşit yapıp yolluyorum sen beğendiğini ye beğenmediğinide atmayasaın ha bi beğenen olur bakarsın Smile
bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Icli_kofte
bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  Zehra50_Patetesli_icli_kofte
bu akşam iftarda bendesiniz dostlarrr....  32680
bak bu kıyağımıda unutma sülalene yetecek kadar yolluyorum bütün iftar bendensiniz :)olmadı misafirde ederiz yarım saat erkenciyiz size göre :)AFİYET OLSUN

1 sayfadaki 1 sayfası